Sarajishvili Eniseli 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

524,95 

Katalógové číslo: 4860018004515

Popis

Už je to viac ako storočie, čo „Sarajishvili“ vyrába vynikajúce vínne pálenky. Vznik Eniseli je úzko spätý so spoločnosťou Sarajishvili, vďaka čomu je výhradným výrobcom tohto výnimočného nápoja. Rovnako ako každý jedinečný produkt, Eniseli má svoju vlastnú históriu. Eniseli vzniklo v roku 1943 a legendou sa stalo na Jaltskej konferencii v roku 1945. Toto brandy zapôsobilo aj na Winstona Churchilla, veľkého milovníka a znalca koňaku a brandy. Pán Vakhtang Tsitsishvili, tvorca Eniseli, bol ocenený štátnym vyznamenaním v roku 1947. Toto najvyššie ocenenie bolo v tejto oblasti jedinečné. Eniseli pokračovalo vo svojej triumfálnej jazde – držalo tituly nenahraditeľnej hviezdy medzinárodných výstav a súťaží.

Proces vytvárania pálenky z vína prémiovej kvality je druh umenia, pri ktorom má byť úspešný výsledok dosiahnutý ľudskou rukou. Jedinečná zmes je vytvorená so zručnosťou vnímania jemnej intuície a chutí. Vakhtang Tsitsishvili, technológ spoločnosti Sarajishvili Company, bol osobou, ktorá uplatnila všetky tieto princípy a vytvorila jedinečnú značku Eniseli.

Nezabudnuteľná chuť Eniseli je neoddeliteľnou súčasťou histórie Sarajishvili Company. Tento ušľachtilý tmavozlatý mok zreje až 35 rokov. Rafinované brandy bohatej chuti destilované z obľúbeného gruzínskeho druhu hrozna Rkatsiteli – vyznačuje sa jemnou rovnováhou chutí dubového dreva, čokolády, vanilky, kvetov a ovocia. Jedinečná gruzínska pôda a slnko v dedinke Eniseli (v mikrozóne Kvareli) sú exkluzívne a nenahraditeľné podmienky. Eniseli je nepochybne harmóniou všetkých najlepších tradícií a chutí – je to vizitka spoločnosti Sarajishvili Company.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sarajishvili Eniseli 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Sarajishvili Eniseli 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 524.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sarajishvili Eniseli 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sarajishvili Eniseli 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4860018004515.

Produkt Sarajishvili Eniseli 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii