Santisima Trinidad 15 Y.O.

43,50 

Katalógové číslo: 85000042504600 Kategória:
Výrobca: SANTISIMA

Popis

Santisima Trinidad 15 Y.O.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Santisima Trinidad 15 Y.O.

Cena za Santisima Trinidad 15 Y.O. je 43.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Santisima Trinidad 15 Y.O. dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Santisima Trinidad 15 Y.O. – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 85000042504600.

Produkt Santisima Trinidad 15 Y.O. nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Rum & Cane Jamaica XO, GIFT, The Demon’s Share 12YO 41% 0,7L (tuba), Malecon 10 Y.O., GLASS SET, Blackwell 007 Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša)