Santiago de Cuba Anejo 38% 0,7l (holá fľaša)

15,85 

Katalógové číslo: 8500000917015 Kategória:

Popis

Rum Santiago de Cuba Aňejo má jemnú drevitú chuť, jemnú arómu, vyvážený záver. Vyrába sa zo zmesi archívnych rumov, z ktorých hlavnou a najmladšou zložkou je sedemročný rum. Typickou vlastnosťou všetkých archívnych rumov Santiago de Cuba je, že sa ich chuť posúva medzi koňaky alebo whisky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Santiago de Cuba Anejo 38% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Santiago de Cuba Anejo 38% 0,7l (holá fľaša) je 15.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Santiago de Cuba Anejo 38% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Santiago de Cuba Anejo 38% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8500000917015.

Produkt Santiago de Cuba Anejo 38% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Arhumatic Thym Citron – Gingembre, Albert Michler Single Cask Fiji 2012, GIFT, Trois Rivieres Vieux Cuvée du Moulin 40% 0,7l (kartón), Cihuatán Xaman XO 40% 0,7L (kartón)