Saison Triple Cask Barbados 5 Y.O., GIFT

41,00 

Katalógové číslo: 3760045044465 Kategórií:
Výrobca: SAISON

Popis

Saison Triple Cask Barbados 5 Y.O., GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Saison Triple Cask Barbados 5 Y.O., GIFT

Cena za Saison Triple Cask Barbados 5 Y.O., GIFT je 41 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Saison Triple Cask Barbados 5 Y.O., GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Saison Triple Cask Barbados 5 Y.O., GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760045044465.

Produkt Saison Triple Cask Barbados 5 Y.O., GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: La Hechicera 21 Solera 40% 0.7L (kartón), Old Monk The Legend 42,8% 1,0L (holá fľaša), Ron Quorhum 12 Solera 40% 0,7l (kartón), Cihuatán Solera 8 Gran Reserva 40% 0,7L (kartón)