Russian Standard Lyubavin Edition 40% 0.7L (čistá fľaša)

16,05 

Katalógové číslo: 4603400000043

Popis

Russian Standard je najlepším vyjadrením kvality ruskej vodky, ktorá spája bohaté dedičstvo vodky s jemným moderným remeselným spracovaním. Prémiová vodka vytvorená spojením najmodernejších destilačných techník a uznávaných tradícií. Vyrobená z najlepšej ozimnej pšenice a vody z ľadovca.

Edícia Lyubavin je piata v sérii oslavujúca klasické ruské umenie. Toto špeciálne vydanie je inšpirované prepychovým dielom Ljubavina – oficiálneho umelca cisárskeho dvora cárov. Tento petrohradský klenotník bol súčasťou skupiny majstrov, ktorí oživili tradičné umenie ruského smaltovania a priviedli ho do zlatého veku. Ljubavinove bohaté majstrovské diela zvyčajne spájali barokový a secesný štýl, aby ilustrovali ruský folklór.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Russian Standard Lyubavin Edition 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Russian Standard Lyubavin Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) je 16.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Russian Standard Lyubavin Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Russian Standard Lyubavin Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4603400000043.

Produkt Russian Standard Lyubavin Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii