Ron Quorhum 12 Solera 40% 0,7l (kartón)

32,10 

Katalógové číslo: 7466871100073 Kategórií:

Popis


 
OLIVER & OLIVER je rodinná spoločnosť kubánskeho pôvodu so sídlom v Dominikánskej republike, ktorá sa venuje výrobe a marketingu remeselných špičkových rumov„Každý z našich prémiových rumov je rozdielny.“ Väčšina našich značiek sa pre našich klientov vyrába v obmedzených a očíslovaných vydaniach. Náš dom sa vyznačuje oddanosťou a odhodlaním, ktoré vkladáme do konfekcie každej fľaše, ktorú ponúkame našim znalcom-spotrebiteľom. Inovatívny a jedinečný proces trojitého starnutia vychádza z adaptácie tradičnej španielskej metódy solera. Používame množstvo starostlivo vybraných destilátov z cukrovej trstiny, ktoré sú hydratované, vyzreté a formulované tak, aby sa z nich stali materské rumy, ktoré sú kostrou našej remeselnej výroby. Všetky rumy plnia do fliaš, etiketujú a číslujú ručne vysoko kvalifikovaní remeselníci. Minimálne dvakrát ročne sú vybrané materské rumy, ktoré sa budú používať v nasledujúcom roku, pričom zo sudov sa vyťaží až 75 %.

Ron Quorhum Solera 12
Na pohľad má akoby jantárovú farbu s jasným odleskom. Vôňa je ovocná, svieža a veľmi chutná s jemným nádychom drevitých tónov. V komplexnej chuti sa postupne prejavujú stopy dreva a orechov, potom ľahká sladkosť, jemný nádych karamelu, anízu a hrozienok. Záver je príjemne dlhý a aromatický. Pod tvorbou rady Quorhum je podpísaná Nancy Garcia de Blanc, ktorá je manželkou zakladateľa a majiteľa novodobej histórie značky Oliver & Oliver, ktorým je Pedro Ramon Lopez Oliver.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Quorhum 12 Solera 40% 0,7l (kartón)

Cena za Ron Quorhum 12 Solera 40% 0,7l (kartón) je 32.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Quorhum 12 Solera 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Quorhum 12 Solera 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7466871100073.

Produkt Ron Quorhum 12 Solera 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Angostura 1824 12YO 40% 0,7l (tuba), Plantation Guatemala & Belize 42% 0,7L (kartón), Bellamy’s Guyana Enmore 1994 Cask Strength 28 Y.O., GIFT, Dos Maderas Selection