Ron Espero Reserva Exclusiva 40% 0.7L (tuba)

26,00 

Katalógové číslo: 8594009451342 Kategórií:

Popis

Dvanásť rokov starnutia v sudoch z amerického dubu s použitím metódy Solera pod dohľadom master blendera dodáva tomuto rumu jeho nádhernú sýtozlatú farbu a jeho lahodnú jemnú arómu s divokou chuťou, ktorá vytvára chuť naplňujúcu ústa so stopami dreva, tropického ovocia a ľahkou prítomnosťou medu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Espero Reserva Exclusiva 40% 0.7L (tuba)

Cena za Ron Espero Reserva Exclusiva 40% 0.7L (tuba) je 26 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Espero Reserva Exclusiva 40% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Espero Reserva Exclusiva 40% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594009451342.

Produkt Ron Espero Reserva Exclusiva 40% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: La Maison Du Rhum No.4 Mauritius 2012, GIFT, Bellamy’s Reserve Rye Cask Finish, La Maison Du Rhum No.5 Columbia 2010, GIFT, Zacapa Reserva Limitada 2014 45% 0,7l (kartón)