Ron Esclavo XO 23 Y.O., GLASS SET

69,90 

Katalógové číslo: 5712718006131 Kategória:
Výrobca: RON ESCLAVO

Popis

Ron Esclavo XO 23 Y.O., GLASS SET

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Esclavo XO 23 Y.O., GLASS SET

Cena za Ron Esclavo XO 23 Y.O., GLASS SET je 69.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Esclavo XO 23 Y.O., GLASS SET dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Esclavo XO 23 Y.O., GLASS SET – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712718006131.

Produkt Ron Esclavo XO 23 Y.O., GLASS SET nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Malecon 12 Y.O., GLASS SET, Conde De Cuba 3YO 38% 0.7L (holá fľaša), Deadhead Chocolate Rum, Zacapa XO Solera Gran Reserva Especial 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)