Ron Cristóbal Niña 40% 0,7L (tuba)

40,25 

Katalógové číslo: 5712718000627 Kategórií:
Výrobca: 1423 Aps

Popis

Niña bola loď, ktorá nasledovala Krištofa Kolumba na niekoľkých jeho dobrodružstvách smerom k Amerike. Avšak pre vzburu v kolónii a nedostatok financií musel Kolumbus loď predať – osud lode nie je známy.

Ron Cristóbal Niña dozrieva v tropickom prostredí 8 až 12 rokov v sudoch po ,,bourbone”. Vôňa je neuveriteľne komplexná a vyvážená – cítiť v nej tóny nezrelých jahôd prelínajúcich sa s kvetinovými tónmi doplnenými o arómy čerstvého dubu a crème brûlée. V chuti tejto prémiovej zmesi rumu z Dominikánskej republiky sa rozvíjajú svieže tóny mätovej čokolády a marshmallows. Jej záver je jemný a mäkký s tónmi vanilky, zanechávajúc hodvábny pocit v ústach.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Cristóbal Niña 40% 0,7L (tuba)

Cena za Ron Cristóbal Niña 40% 0,7L (tuba) je 40.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Cristóbal Niña 40% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Cristóbal Niña 40% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712718000627.

Produkt Ron Cristóbal Niña 40% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Sierra Silver 38% 0,7l (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0.35L (darčekové balenie fľaša s rybárom), Kraken Black Spiced Keramická fľaša čierna 40% 0,7L (holá fľaša), Olmeca Blanco 38% 0,7l (holá fľaša)