Ron Carúpano 18 Reserva Exclusiva, GIFT

44,90 

Katalógové číslo: 7591323002954 Kategórií:
Výrobca: RON CARÚPANO

Popis

Ron Carúpano 18 Reserva Exclusiva, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Carúpano 18 Reserva Exclusiva, GIFT

Cena za Ron Carúpano 18 Reserva Exclusiva, GIFT je 44.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Carúpano 18 Reserva Exclusiva, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Carúpano 18 Reserva Exclusiva, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7591323002954.

Produkt Ron Carúpano 18 Reserva Exclusiva, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: La Maison Du Rhum No.5 Guatemala Solera 10, GIFT, Rhum Extra Vieux HSE Whisky Kilchoman Cask Finish, GIFT, Barcelo Gran Añejo 37,5% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Diplomatico Distillery Collection No.3 Pot Still 47% 0,7L (tuba)