Rémy Martin XO Steaven Richard Limited Edition, GIFT

169,00 

Katalógové číslo: 3024480012343 Kategória:
Výrobca: RÉMY MARTIN

Popis

Rémy Martin XO Steaven Richard Limited Edition, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Rémy Martin XO Steaven Richard Limited Edition, GIFT

Cena za Rémy Martin XO Steaven Richard Limited Edition, GIFT je 169 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Rémy Martin XO Steaven Richard Limited Edition, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Rémy Martin XO Steaven Richard Limited Edition, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3024480012343.

Produkt Rémy Martin XO Steaven Richard Limited Edition, GIFT nájdete v kategórii

Cognac XO - Cognac XO - luxusná perla mezi alkoholmi. Tento vysoko kvalitný destilát sa vyrába z hrozna z oblasti Cognac vo Francúzsku. XO označuje vekovú kategóriu, ktorá musí mať minimálne 10 rokov. Cognac XO sa vyznačuje jemnou arómou, plnou chuťou a dlhou dochuťou. Je to nápoj pre náročných gurmánov, ktorí si vedia… Podobné produkty: Daniel Bouju Royal, GIFT, Ferrand Cognac Ambré, GIFT, Rémy Martin XO CNY 19 Limited Edition, GIFT, Daniel Bouju Empereur XO WOOD BOX, GIFT