Rémy Martin VSOP 40% 0.7L (holá fľaša)

46,95 

Katalógové číslo: 3024482270109 Kategória:

Popis


 
Príbeh Rémyho Martina je príbehom sledovania jedinej ambície – zachytiť samotnú podstatu koňaku.
Od roku 1724 vedú dom Rémy Martin muži a ženy s veľkým talentom, ktorí úspešne zmenili malú oblasť Francúzska na pevnosť jedného z najlepších koňakov na svete: koňakové jemné šampanské, ikonická zmes eaux – de-vie z viníc Grande a Petite Champagne.
Rémy Martin používa iba ovocie z najuznávanejších viníc Grande Champagne a Petite Champagne, ktorých terroir poskytuje ideálne podmienky na dokonalé dozretie hrozna. Po destilácii sa eaux-de-vie môže pochváliť bohatou a harmonickou paletou vôní. Viac ako ostatní sú obzvlášť vhodné na starnutie. Tvoria srdce koňakovej kolekcie Rémy Martin, ktorá je zdokonaľovaná už viac ako tri storočia.

Rémy Martin VSOP
stelesňuje dokonalú harmóniu silných a elegantných aróm. Je symbolom umenia miešať majstra pivnice.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Rémy Martin VSOP 40% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Rémy Martin VSOP 40% 0.7L (holá fľaša) je 46.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Rémy Martin VSOP 40% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Rémy Martin VSOP 40% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3024482270109.

Produkt Rémy Martin VSOP 40% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Delamain Vesper XO 40% 0,7l (kartón), Jules Domet Eiffel 36% 0,5L (holá fľaša), Hardy Noces d’Or Sublime 40% 0.75L (darčekové balenie kazeta), Larsen VS Single Grape 40% 0,7L (čistá fľaša)