Relicario Ron Dominicano Peated Finish, GIFT

36,90 

Katalógové číslo: 8438001407757 Kategórií:
Výrobca: Relicario

Popis

Relicario Ron Dominicano Peated Finish, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Relicario Ron Dominicano Peated Finish, GIFT

Cena za Relicario Ron Dominicano Peated Finish, GIFT je 36.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Relicario Ron Dominicano Peated Finish, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Relicario Ron Dominicano Peated Finish, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8438001407757.

Produkt Relicario Ron Dominicano Peated Finish, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Scheer Velier EMB Plummer Tropical Aging 14 Y.O., GIFT, Ron Quorhum Solera 23 40% 0,7l (kartón), Kirk and Sweeney Gran Reserva Superior 40% 0,7L (čistá fľaša), Worthy Park 109