Ramazzotti Crema Cappuccino 17% 0,7L (čistá fľaša)

16,95 

Katalógové číslo: 4005971394406

Popis

Zmyselný krémový likér (prvý od značky Ramazzotti) inšpirovaný tradičnou talianskou ,,kávovou kultúrou“ a moderným životným štýlom. Má výrazné tóny cappuccina a sladkej ,,krémy“. Bol predurčený stať sa klasikou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ramazzotti Crema Cappuccino 17% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Ramazzotti Crema Cappuccino 17% 0,7L (čistá fľaša) je 16.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ramazzotti Crema Cappuccino 17% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ramazzotti Crema Cappuccino 17% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4005971394406.

Produkt Ramazzotti Crema Cappuccino 17% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii