R. Jelínek Slivovica Kosher biela, GIFT

30,80 

Katalógové číslo: 8595198800744 Kategórií:
Výrobca: RUDOLF JELÍNEK

Popis

R. Jelínek Slivovica Kosher biela, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí R. Jelínek Slivovica Kosher biela, GIFT

Cena za R. Jelínek Slivovica Kosher biela, GIFT je 30.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o R. Jelínek Slivovica Kosher biela, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. R. Jelínek Slivovica Kosher biela, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595198800744.

Produkt R. Jelínek Slivovica Kosher biela, GIFT nájdete v kategórii

Slivovica - Slivovica je tradičný slovenský alkohol s intenzívnym ovocným charakterom. Vo svojom jemnom aroma nájdete vôňu zrelých sliviek, ktoré pochádzajú z miestnych ár. Je to nápoj s vysokým obsahom alkoholu, ktorý dokáže zahriať aj najchladnejšie zimné dni. Slivovica je spojená s tradičnými hodnotami a je považovaná za symbol slovenskej kultúry. Je… Podobné produkty: Marsen Slivovica Traditional, Žufánek Reine Claude, Imperator Zlatá slivovica, GIFT, Marsen darčekový set č. 3, GIFT