Presidente Marti Solera 23 40% 0,7l (kartón)

41,95 

Katalógové číslo: 7466871101711 Kategórií:

Popis

Rum, ktorý zreje vo francúzskych a amerických dubových sudoch tradičnou metódou solera. Samotný rum bol inšpirovaný kubánskym národným hrdinom a básnikom Josém Martim. Kombinácia rumov rôzneho veku dáva rumu Presidente 23 Sistema Solera jemnosť a hĺbku. Má sladkastú chuť s jemnými vanilkovými a čokoládovými tónmi kombinované s tónmi červeného ovocia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Presidente Marti Solera 23 40% 0,7l (kartón)

Cena za Presidente Marti Solera 23 40% 0,7l (kartón) je 41.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Presidente Marti Solera 23 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Presidente Marti Solera 23 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7466871101711.

Produkt Presidente Marti Solera 23 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Matusalem Solera 15 Gran Reserva 40% 0,7l (kartón), Hampden Overproof MINI by Dramroom, Trois Rivieres Oman MINI by Dramroom, Pacto Navio Red Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša)