Piper – Heidsieck Cuvée Sublime Demi-Sec 12% 0.75L (čistá fľaša)

28,50 

Katalógové číslo: 3018333000809 Kategórií:
Výrobca: Piper-Heidsieck

Popis

Dokonalá rovnováha štedrosti a elegancie – zmyslová a aromatická cesta. Od svojho založenia dom preukázal svoju inovatívnu zdatnosť pri výbere a miešaní výnimočných vín. Snaha o dokonalosť a otvorenosť sa odrážajú v celej škále šampanských vytvorených hlavným vinárom Emilienom Boutillatom, ktoré slúžia ako garant štýlu Piper-Heidsieck. Exotické, štedré a jemné – zmes 3 odrôd viniča z viac ako 50 ,,crus“. Toto šampanské prechádza výnimočne dlhým starnutím, aby sa zabezpečila výnimočná bohatosť a zamatová textúra.

Má nádhernú zlatistú farbu. Vo vôni a chuti sa objavujú zvodné tóny pečeného ananásu, manga, mirabeliek, praliniek, vanilky, briošky a starého rumu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Piper – Heidsieck Cuvée Sublime Demi-Sec 12% 0.75L (čistá fľaša)

Cena za Piper – Heidsieck Cuvée Sublime Demi-Sec 12% 0.75L (čistá fľaša) je 28.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Piper – Heidsieck Cuvée Sublime Demi-Sec 12% 0.75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Piper – Heidsieck Cuvée Sublime Demi-Sec 12% 0.75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3018333000809.

Produkt Piper – Heidsieck Cuvée Sublime Demi-Sec 12% 0.75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Perrier Jouët Grand Brut 12% 0,75l (holá fľaša), Veuve Clicquot Brut Yellow Brut 12% 0,75l (holá fľaša), Perrier ~ Jouët Belle Epoque Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta), Prosecco Bottega Valdobbiadene Rive DOCG