Pierre De Segonzac PREMIUM 40% 0,7L (holá fľaša)

25,95 

Katalógové číslo: 3760097560074 Kategórií:

Popis

Koňak vyrobený z komplexných aróm citrusových plodov zmiešaných s jemnými kvetinovými a dubovými tónmi. Očarujúca prísada do koktejlov alebo long drinkov, ktorá zachová koňakovú chuť bez toho, aby koktejl alebo drink bol až príliš koňakový. Vychutnajte si ho priamo alebo ho namixujte a stane sa z neho prekvapivo osviežujúci aperitív.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pierre De Segonzac PREMIUM 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Pierre De Segonzac PREMIUM 40% 0,7L (holá fľaša) je 25.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pierre De Segonzac PREMIUM 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pierre De Segonzac PREMIUM 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760097560074.

Produkt Pierre De Segonzac PREMIUM 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Alvisa XO 40% 0,5L (holá fľaša), Hardy Noces d’Or Sublime 40% 0.75L (darčekové balenie kazeta), A. de Fussigny Fine Cognac Champagne XO 40% 0,7l (kartón), Ararat 10YO 40% 0,7l (kartón)