Pierre de Segonzac Extra Irès Vieille Réserve 40 % 0,7 L (kartón)

201,10 

Katalógové číslo: 3760097560043 Kategória:

Popis

Destilované v 70-tych rokoch Pierrom Ferrandom – ,,Rancio Charentais“ (prvé a drevité tóny typických starých koňakov Grande Champagne tzv. ,,rancio“) na svojom vrchole. Veľmi kvalitná a exkluzívna zmes od Pierre de Segonzac. Má tmavo mahagónovú farbu. Vo vôni spočiatku aromatická explózia ,,rancia“, ovocia a jemnosť vanilky. V chuti cítiť drevité tóny tmavého dubu, čokoládu, dym a muškátový oriešok. Záver je dlhý a uspokojivý plný tónov pomarančovej čokolády. Pierre de Segonzac Extra dosiahol úplnú zrelosť a vynikajúci záver. Perfektne vyvážený a skvelý koňak.


Zlatá medaila v medzinárodnej súťaži vín a destilátov v Bordeaux 2015

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pierre de Segonzac Extra Irès Vieille Réserve 40 % 0,7 L (kartón)

Cena za Pierre de Segonzac Extra Irès Vieille Réserve 40 % 0,7 L (kartón) je 201.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pierre de Segonzac Extra Irès Vieille Réserve 40 % 0,7 L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pierre de Segonzac Extra Irès Vieille Réserve 40 % 0,7 L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760097560043.

Produkt Pierre de Segonzac Extra Irès Vieille Réserve 40 % 0,7 L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (čistá fľaša), Bowen Cognac XO 40% 0,7l (kartón), Rémy Martin XO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Karpatské Brandy Špeciál Chardonnay 42% 0.7L (čistá fľaša)