Papidoux Calvados XO 40% 0,7l (holá fľaša)

24,45 

Katalógové číslo: 4062400485135 Kategórií:

Popis

Ušľachtilá jablčná pálenka, ktorá zrela v dubových sudoch minimálne po dobu šiestich rokov. Krásna jantárová farba so zlatými odleskami. Komplexná, elegantná a jemná ovocná vôňa s výraznou arómou červených jabĺk a sušených křížal, ktoré sú doplnené tónmi vlašských orechov a lúčneho medu. Chuť je výrazná, sladkastá s koreneným charakterom a náznaky jablčných lekváru, medu a škorice.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Papidoux Calvados XO 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Papidoux Calvados XO 40% 0,7l (holá fľaša) je 24.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Papidoux Calvados XO 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Papidoux Calvados XO 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4062400485135.

Produkt Papidoux Calvados XO 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Juniperus Borovička 40% 0,7l (holá fľaša), Marsen Jablkovica – Odroda Gala 42,3% 0,5L (čistá fľaša), Marsen Hruškovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom), Martenz Malinovice Silver 2020 40% 0,5L (čistá fľaša)