Pampero Blanco 37,5% 0.7L (čistá fľaša)

14,55 

Katalógové číslo: 8028286000202

Popis

Master Blender Luis Figueroa používa 30 druhov rumov, aby vytvoril správnu zmes chuti a bohatosti. Keď vznikne dokonalá tekutina, prefiltruje sa, aby boli zachované chute a odstránená farba, keďže Blanco dozrieva v dubových sudoch. Jeho miešanie a filtrovanie je doslova forma umenia.

Vyrába sa pomocou troch destilačných prístrojov – Column Still, Kettle Batch a Copper Pot Still. Vďaka nim Master Blender získava bezkonkurenčnú zmes ľahkých, ťažkých aj stredne ťažkých destilátov, s ktorými sa dá zaujímavo pracovať. To je dôvod, prečo má Pampero Blanco bohatosť, ktorá iným bielym rumom chýba. Destiláty preň dozrievajú výlučne v sudoch z bieleho dubu po škótskej whisky, aby vytvorili základ chutí, ktoré mu dodávajú jemnosť.

Blanco je rum, ktorého chute sú robustné, no zároveň ľahké, krémové. Čierna ríbezľa, cukrová vata, zelené jablká, banány, sladký karamel a dotyk vanilky. Mladý čistý biely rum plný ovocnej sladkosti.

Príjemne sa pije. No ideálny je aj na miešanie prémiových koktejlov – napríklad klasického Mojita.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pampero Blanco 37,5% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Pampero Blanco 37,5% 0.7L (čistá fľaša) je 14.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pampero Blanco 37,5% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pampero Blanco 37,5% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8028286000202.

Produkt Pampero Blanco 37,5% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii