Old Herold Koniferum Pink 37,5% 0,7L (čistá fľaša)

9,95 

Katalógové číslo: 8585001320415 Kategória:

Popis

Borovička Koniferum v špeciálnej edícii s malinovým destilátom a prírodnou príchuťou jahôd. Nechajte sa uniesť do ružového sveta, objavte krásu slnečného leta.

V Old Herold sú vďační svojim predkom, že môžu nadviazať na ich vzácnu receptúru a vyšperkovať ju aj v našej modernej dobe. Preto obľúbenú Koniferum borovičku jemne dochutili sladkými malinami a jahodami. Získala tak nielen novú sviežu chuť, jemne ružovú farbu, ale aj nových priaznivcov. Najobľúbenejšia slovenská borovička v špeciálnej edícii s chuťou malín a jahôd je lahodná a svieža. Stvorená na leto, zábavu, letné večery, miešané drinky. Ak ich máte radi, ochutnajte koktejl ,,Hello Pinky“. Recept na jeho prípravu nájdete priamo na fľaši (na zadnej etikete).

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Old Herold Koniferum Pink 37,5% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Old Herold Koniferum Pink 37,5% 0,7L (čistá fľaša) je 9.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Old Herold Koniferum Pink 37,5% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Old Herold Koniferum Pink 37,5% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8585001320415.

Produkt Old Herold Koniferum Pink 37,5% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Plantation Pineapple 40% 0,7L (holá fľaša), The Pink Pigeon Original 37.5% 0.7L (čistá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie vysokozdvižný vozík), Mauritius Club Sherry Spiced 40% 0,7L (holá fľaša)