Nuvo Light Sparkling 15% 0,7L (čistá fľaša)

27,40 

Katalógové číslo: 809151512260

Popis

Prvý šumivý likér na svete. Jedinečné spojenie prémiovej francúzskej vodky, bieleho vína a ich vlastnej zmesi ovocných nektárov. Lahodný likér Nuvo je definíciou luxusu. Vo svojej ultraprémiovej fľaši vynikne na každom stole.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nuvo Light Sparkling 15% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Nuvo Light Sparkling 15% 0,7L (čistá fľaša) je 27.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nuvo Light Sparkling 15% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nuvo Light Sparkling 15% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 809151512260.

Produkt Nuvo Light Sparkling 15% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii