NIO Cocktails Margarita 27.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta)

6,50 

Katalógové číslo: 793541240027

Popis

Z teplých brehov Mexika prichádza skutočná legenda sveta mixológie – ikonická Margarita.

Existuje mnoho príbehov o pôvode Margarity, ale ,,Master Mixologist“ Patrick Pistolesi obľubuje jeden konkrétny. Slávny koktejl bol vynájdený v roku 1938 na počesť mexickej showgirl Rita de la Rosa a jeho popularita vzrástla v štyridsiatych rokoch minulého storočia prostredníctvom reklamnej kampane ,,Margarita, vyrobená zo 100% agáve tequily, vás prenesie do kúzla zlatého veku Mexika, medzi celebrity a tanečníkov užívajúcich si nadčasovú osviežujúcu klasiku.“

Koktejl obsahuje:
Exotico Tequila Blanco 100% de Agave
Cointreau
1883 Lime Syrup
kyselina citrónová
voda

* Pri objednávke 5 alebo 10 kusov je možné tieto koktejly zabaliť do darčekovej krabičky. V prípade záujmu, prosím, uveďte túto požiadavku do poznámky pri objednávke.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí NIO Cocktails Margarita 27.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta)

Cena za NIO Cocktails Margarita 27.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta) je 6.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o NIO Cocktails Margarita 27.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. NIO Cocktails Margarita 27.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 793541240027.

Produkt NIO Cocktails Margarita 27.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii