NIO Cocktails Gin Proved 20.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta)

6,50 

Katalógové číslo: 789011144117

Popis

Tanqueray London Dry Gin prináša dokonalý kvetinový aperitív – Gin Proved.

Je zima. Alpská chata a otvorený oheň. Hlavný mixológ NIO Cocktails Patrick Pistolesi má pred večerou náladu na ginový drink – niečo trochu iné, niečo nečakané. Inšpirovaný après-ski náladou vytvoril tento dokonale ,,parfumovaný“ koktejl pre milovníkov ginu. Kvetinové tóny Gin Proved sú ako doma na zasneženom svahu.

Koktejl obsahuje:
Tanqueray London Dry Gin
Bols Parfait Amour
kyselina citrónová
Toschi Sugar Cane Syrup
voda

* Pri objednávke 5 alebo 10 kusov je možné tieto koktejly zabaliť do darčekovej krabičky. V prípade záujmu, prosím, uveďte túto požiadavku do poznámky pri objednávke.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí NIO Cocktails Gin Proved 20.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta)

Cena za NIO Cocktails Gin Proved 20.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta) je 6.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o NIO Cocktails Gin Proved 20.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. NIO Cocktails Gin Proved 20.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 789011144117.

Produkt NIO Cocktails Gin Proved 20.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii