NIO Cocktails Espresso Martini 25.7% 0.1L (darčekové balenie kazeta)

6,50 

Katalógové číslo: 793597712448

Popis

Toto Espresso Martini spája dve skvelé veci – Ketel One Vodka a Fair Café Liqueur.

Koktejl mnohých názvov počas svojej doterajšej histórie, pôvod Espresso Martini však zostane tradíciou. Mladá modelka v bare Dicka Bradsella v Soho Brasserie požiadala o koktejl s kávou… hoci neslávne známy citát bol trochu iný. Zmiešaním vodky, cukru, kávového likéru a espressa vzniklo Espresso Martini. Názov koktejlu sa menil v priebehu Dickovej barmanskej histórie (obľúbený je „Farmaceutický stimulant“), ale ikonická kombinácia vodky a kávy zostala od svojho vzniku.

Koktejl obsahuje:
Ketel One Vodka
Fair Café Liqueur
voda

* Pri objednávke 5 alebo 10 kusov je možné tieto koktejly zabaliť do darčekovej krabičky. V prípade záujmu, prosím, uveďte túto požiadavku do poznámky pri objednávke.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí NIO Cocktails Espresso Martini 25.7% 0.1L (darčekové balenie kazeta)

Cena za NIO Cocktails Espresso Martini 25.7% 0.1L (darčekové balenie kazeta) je 6.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o NIO Cocktails Espresso Martini 25.7% 0.1L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. NIO Cocktails Espresso Martini 25.7% 0.1L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 793597712448.

Produkt NIO Cocktails Espresso Martini 25.7% 0.1L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii