Nikka Whisky Super Rare Old 43% 0.7L (kartón)

47,95 

Katalógové číslo: 3700597302347

Popis

Na trh bola uvedená počas desaťročia veľkého optimizmu v japonskom priemysle whisky – už v roku 1962. Napriek tomu to boli smutné časy pre zakladateľa Nikky Masataka Taketsuru – jeho manželka Rita zomrela rok predtým. A tak na jej počesť vytvoril novú zmes, ktorej dal názov Super Nikka. Sklenené fľaše boli ručne fúkané, pričom každá mala sklenenú zátku, ktorá dodávala nádych luxusu.
 
Dnes je náplň Super Nikky viac-menej rovnaká, no dizajn fľaše sa menil niekoľkokrát. Farba whisky pripomína čerstvo stočený med. Vo vôni cítiť kvetinové tóny, medový melón a mandarínky. Príjemné sú aj náznaky karamelu, arašidov a korenia. Chuť je neočakávane pikantná, no zároveň sladká. Dominuje v nej karamel s medom a korením. Táto zmes poskytuje jemnú harmóniu ovocia s ľahkými rašelinovými a ,,sherry“ tónmi.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nikka Whisky Super Rare Old 43% 0.7L (kartón)

Cena za Nikka Whisky Super Rare Old 43% 0.7L (kartón) je 47.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nikka Whisky Super Rare Old 43% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nikka Whisky Super Rare Old 43% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3700597302347.

Produkt Nikka Whisky Super Rare Old 43% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii