New Grove Vanilla 26% 0,7L (čistá fľaša)

17,30 

Katalógové číslo: 6091023016769 Kategórií:
Výrobca: Grays Inc. Ltd.

Popis

Likér vyrobený z prémiového ,,single estate“ (pochádzajúceho z jednej pálenice) maurícijského rumu s prírodnou esenciou vanilky. Vôňa a chuť rozvíja ľahkú citrusovú, kvetinovú a jemne mätovú arómu s tónmi suchého ovocia – jemná, vyvážená a lahodná chuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí New Grove Vanilla 26% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za New Grove Vanilla 26% 0,7L (čistá fľaša) je 17.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o New Grove Vanilla 26% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. New Grove Vanilla 26% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6091023016769.

Produkt New Grove Vanilla 26% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Jägermeister 35% 3L (čistá fľaša), Sheridan’s 15,5% 1l (holá fľaša), Kwai Feh Lychee 20% 0,7L (holá fľaša), Bols Triple Sec Curacao 38% 0,7l (holá fľaša)