New Grove 8YO Double Cask Moscatel 47% 0.7L (tuba)

48,25 

Katalógové číslo: 8588008021675 Kategória:
Výrobca: Grays Inc. Ltd.

Popis

Zreje vo francúzskych dubových sudoch 7 rokov a potom ešte extra 1 rok v starých sudoch od vína Moscatel – aby sa odhalila jemnosť a s ňou tóny sušených fíg, sušených sliviek a nádych muškátového orieška.

100% prírodný ,,Single Estate“ rum je do fliaš plnený vo svojej prirodzenej podobe – nefarbený, bez pridania cukru a ,,non-chill filtered“ (bez použitia filtrácie za studena), aby si zachoval svoj bohatý aromatický profil.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí New Grove 8YO Double Cask Moscatel 47% 0.7L (tuba)

Cena za New Grove 8YO Double Cask Moscatel 47% 0.7L (tuba) je 48.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o New Grove 8YO Double Cask Moscatel 47% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. New Grove 8YO Double Cask Moscatel 47% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588008021675.

Produkt New Grove 8YO Double Cask Moscatel 47% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Canuto 7 Y.O. Rum, The Demon´s Share 40% 0,7L (tuba), Ron Mulata De Cuba 7 Anejo 38% 0.7L (holá fľaša), Cihuatán Jade