Nemiroff Original 40% 1l (holá fľaša)

15,35 

Katalógové číslo: 4820181420635 Kategória:
Výrobca: LVN LIMITED

Popis

Prvý unikát od značky Nemiroff vytvorený pre tých, ktorí oceňujú nekompromisnú kvalitu. Dokonalá kombinácia prírodných ingrediencií v súlade s celosvetovými výrobnými štandardmi našla svoje stelesnenie vo vodke so silnou chuťou a jemnou ,,adstringentnou“ (sťahujúcou) dochuťou jemne zvýraznenou rascou a prírodným medom. Vysoká kvalita produktu získala medzinárodné uznanie a množstvo ocenení.

Ocenenia:
Mixology Taste Forum, International Spirits Challenge, Chicago Tasting Institute – Gold Medals

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nemiroff Original 40% 1l (holá fľaša)

Cena za Nemiroff Original 40% 1l (holá fľaša) je 15.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nemiroff Original 40% 1l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nemiroff Original 40% 1l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4820181420635.

Produkt Nemiroff Original 40% 1l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Debowa Oak Thermo-Barrel 40% 1L (tuba), Stoli The Original 40% 1.0L (čistá fľaša), Mini Smirnoff Red 37,5% 0,05l (holá fľaša), Carskoje Selo