Nemiroff Delikat 40% 1,0L (čistá fľaša)

14,60 

Katalógové číslo: 4820181420451 Kategórií:
Výrobca: LVN LIMITED

Popis

Je vodka so zázvorovými tónmi a jemnou trpkosťou, ktorá zdokonaľuje pocity. Získala medzinárodné uznanie na The International Spirits Challenge, čo dokazuje jeho vysokú kvalitu.

Ocenenia:
The International Spirits Challenge – Gold Medal

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nemiroff Delikat 40% 1,0L (čistá fľaša)

Cena za Nemiroff Delikat 40% 1,0L (čistá fľaša) je 14.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nemiroff Delikat 40% 1,0L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nemiroff Delikat 40% 1,0L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4820181420451.

Produkt Nemiroff Delikat 40% 1,0L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Mini Russian Standard 40% 0,05l (holá fľaša), Neft Vodka White Barrel 40% 0,7 l (holá fľaša), Finlandia 40% 0,7l (holá fľaša), Kalashnikov AK 47 Vodka 40% 0.7L (darčekové balenie s 3 pohármi)