Nagahama Bourbon Heavily Peated, GIFT

249,00 

Katalógové číslo: 4573286171734 Kategórií:
Výrobca: NAGAHAMA

Popis

Nagahama Bourbon Heavily Peated, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nagahama Bourbon Heavily Peated, GIFT

Cena za Nagahama Bourbon Heavily Peated, GIFT je 249 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nagahama Bourbon Heavily Peated, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nagahama Bourbon Heavily Peated, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4573286171734.

Produkt Nagahama Bourbon Heavily Peated, GIFT nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Suntory Hibiki Japanese Harmony 43% 0,7L (kartón), Mars Komagatake Shinshu Aging Edition 2021, GIFT, Mars Malt Duo Komagatake x Chichibu, GIFT, Nobushi Japanese Whisky 40% 0,7L (kartón)