Myer’s 40% 0,7L (holá fľaša)

15,10 

Katalógové číslo: 87000652354 Kategórií:

Popis

Myer´s Rum je zmiešaný z deviatich vybraných jamajských rumov, vyrábaných kotlíkovou destiláciou a zrejúcich 2 až 4 roky v sudoch z bieleho dubu. Tmavý rum s jemnou arómou cedru, tabaku, citrusových plodov, čokolády a anízu. Bol pomenovaný po Fredovi L. Myersovi, ktorý túto značku vytvoril v roku 1879.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Myer’s 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Myer’s 40% 0,7L (holá fľaša) je 15.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Myer’s 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Myer’s 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 87000652354.

Produkt Myer’s 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: El Dorado 3YO 40% 0,7l (holá fľaša), Nobilis Rum No. 29, Jamaica Long Pond 2006, 16 Y.O., GIFT, Albert Michler Single Cask Fiji 2004, GIFT, Mount Gay Rum XO TRIPPLE CASK 43% 0.7L (kartón)