Munakra Dry Gin 42% 0.5L (čistá fľaša)

39,35 

Katalógové číslo: 9180004030010

Popis

,,Dry gin“ vyrobený z kvalitného výberu prírodných rastlinných látok. Medzi najdôležitejšie patria plody borievky, kvety ibišteka, kvety damašskej ruže a bazy, červené hrozno, šípky a citróny. Má nezameniteľnú citrusovo-kvetinovú vôňu a chuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Munakra Dry Gin 42% 0.5L (čistá fľaša)

Cena za Munakra Dry Gin 42% 0.5L (čistá fľaša) je 39.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Munakra Dry Gin 42% 0.5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Munakra Dry Gin 42% 0.5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9180004030010.

Produkt Munakra Dry Gin 42% 0.5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii