Mozart Gold Chocolate Cream 17% 0,5l (holá fľaša)

14,45 

Katalógové číslo: 9013100062053 Kategórií:

Popis

Plný, krémový likér z mliečnej čokolády – ručne vyrobený len z prírodných ingrediencií, bez lepku a rafinovaný belgickou čokoládou.

Má plnú svetlohnedú farbu s jemnými odleskami. V chuti je ako ,,plnotučný“ čokoládový krém doladený štipkou vanilky – veľmi krémový a hladký. Zažite pocit smotanovej mliečnej čokolády – jemne rozplývajúci sa pôžitok.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mozart Gold Chocolate Cream 17% 0,5l (holá fľaša)

Cena za Mozart Gold Chocolate Cream 17% 0,5l (holá fľaša) je 14.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mozart Gold Chocolate Cream 17% 0,5l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mozart Gold Chocolate Cream 17% 0,5l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9013100062053.

Produkt Mozart Gold Chocolate Cream 17% 0,5l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Ole Smoky Strawberry, Bols Cherry 24% 0,7l (holá fľaša), Fernet Branca 39% 0,7l (holá fľaša), Campari Bitter 25% 0,7L (holá fľaša)