Mount Gay Eclipse 40% 1.0L (holá fľaša)

23,05 

Katalógové číslo: 9501007100300 Kategórií:

Popis


Na každej fľaši Mount Gay sa skvie rok 1703.
Je to totiž rok založenia pálenice, pričom sa jedná o vôbec najstarší liehovar na svete.
Založil ho sir John Gay, ktorý si za rozvoj Barbadosu vyslúžil titul prvý barón z Roundhillu.
Pálenica s vyše 300-ročnou tradíciou vyrába svoje produkty s výhradne domácich surovín.
Voda na Barbadose je vďaka prirodzenej filtrácii cez morský naplavený vápenec, z ktorého ostrov vznikol, mimoriadne čistá.
Aj napriek tomu ju dodatočne ešte 3x filtrujú.
Tiež sa používa iba melasa z výroby toho najkvalitnejšieho barbadoského cukru, ktorý bol v minulosti označovaný ako „čierne zlato“.
Mount Gay sa destiluje periodickým postupom (pot still).
Následne zrejú destiláty v sudoch tak dlho, ako to master blender uzná za vhodné.
No a v neposlednom rade sa využíva 300-ročné know-how a „rezaním vznikajú“ špeciálne rumy.
Pálenica sa stále vedie ako rodinný podnik, ale od konca 80. rokov minulého storočia je súčasťou koncernu Rémy Cointreau.

Mount Gay Eclipse
je jemný rum zlatej farby dozrievajúci najmenej 2 – 3 roky. Pochádza z Barbadosu a vyrába sa zo štavy cukrovej trstiny.V jeho vôni môžeme cítiť vanilku, pražené orechy, sušené marhule a trochu dubu. Jeho chuť je mierne korenistá a kvetinová. Je výborný do long drinkov a kokteilov, no dá sa piť aj samotný s ľadom.Mount Gay Eclipse je vlajkovovou loďou spoločnosti Mount Gay Distillery, ktorá je najstarším výrobcom rumu na Barbadose a je považovaná za prvého výrobcu na svete vôbec. Rum Mount Gay Eclipse bol niekoľkokrát ocenený v medzinárodných súťažiach, čo len podčiarkuje jeho kvalitu a výnimočnú chuť.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mount Gay Eclipse 40% 1.0L (holá fľaša)

Cena za Mount Gay Eclipse 40% 1.0L (holá fľaša) je 23.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mount Gay Eclipse 40% 1.0L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mount Gay Eclipse 40% 1.0L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9501007100300.

Produkt Mount Gay Eclipse 40% 1.0L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Hampden Overproof MINI by Dramroom, Dictador Platinum 40% 0.7L (kartón), Ron Cristóbal Nina 8-12 Y.O., GIFT, Takamaka Pineapple