Monin Passion Fruit Pyré 1L (čistá fľaša)

15,15 

Katalógové číslo: 3052910033064

Popis

Nič nepripomína chuť trópov tak ako exotická chuť marakuje. Sladké, pikantné a voňavé ovocie. Je ,,dovolenkou“ pre chuťové bunky – koktejly, limonády, ľadové čaje a smoothies sa s Le Fruit de Monin Passion Fruit stávajú výletom do raja. Dodáva im exotické a šťavnaté marakujové arómy.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Monin Passion Fruit Pyré 1L (čistá fľaša)

Cena za Monin Passion Fruit Pyré 1L (čistá fľaša) je 15.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Monin Passion Fruit Pyré 1L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Monin Passion Fruit Pyré 1L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3052910033064.

Produkt Monin Passion Fruit Pyré 1L (čistá fľaša) nájdete v kategórii