Monin Mango Pyré 1L (čistá fľaša)

15,95 

Katalógové číslo: 3052910033149

Popis

Tropické, sladké a neuveriteľne chutné. Vychutnajte si šťavnatú autentickú chuť manga. Le Fruit de Monin Mango prináša chuť tropického zrelého manga a zamatovú textúru do čajov, limonád, smoothies či koktejlov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Monin Mango Pyré 1L (čistá fľaša)

Cena za Monin Mango Pyré 1L (čistá fľaša) je 15.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Monin Mango Pyré 1L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Monin Mango Pyré 1L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3052910033149.

Produkt Monin Mango Pyré 1L (čistá fľaša) nájdete v kategórii