Monin Elderflower 0.7L (čistá fľaša)

10,55 

Katalógové číslo: 3052911426421

Popis

Sirup z kvetu bazy čiernej

Bazový kvet, uznávaný v keltskej kultúre, sa prvýkrát používal v tradičnej medicíne. Neskôr sa začal používať pre svoju opojnú chuť.

V tomto bazovom sirupe prevládajú jemné sladké a kvetinové tóny tohto kvetu. Voňavé kvety bazy čiernej ho robia jedinečným a elegantným. Dodá šmrnc koktejlom, limonádam a dokonca i pivu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Monin Elderflower 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Monin Elderflower 0.7L (čistá fľaša) je 10.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Monin Elderflower 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Monin Elderflower 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3052911426421.

Produkt Monin Elderflower 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii