Monin Coconut Sirup 0,25l (čistá fľaša)

5,35 

Katalógové číslo: 3052910013707

Popis

Kokosový sirup
Kokos pochádza z kokosovej palmy a rastie v horúcom tropickom podnebí – pôvodom je z Ázie. Existuje veľmi veľa spôsobov, ako ho využiť. Používa sa pre svoju dužinu, vlákninu, olej a mlieko. Je skvelým spoločníkom k ďalšiemu exotickému ovociu.

Tento kokosový sirup zachytáva sladkú mliečnu chuť kokosu. Pozdvihne alkoholické či nealkoholické nápoje a dodá originálny nádych koktejlom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Monin Coconut Sirup 0,25l (čistá fľaša)

Cena za Monin Coconut Sirup 0,25l (čistá fľaša) je 5.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Monin Coconut Sirup 0,25l (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Monin Coconut Sirup 0,25l (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3052910013707.

Produkt Monin Coconut Sirup 0,25l (čistá fľaša) nájdete v kategórii