MOM Rocks Royal Purity 37.5% 0.7L (čistá fľaša)

19,90 

Katalógové číslo: 8410023095983 Kategória:

Popis

Toto je „kráľovná“ ginov, hovoria jeho výrobcovia, Gonzalez Byass, ktorí sa rozhodli vytvoriť gin vhodný pre kráľovskú rodinu MOM Rocks Gin. Tento London Dry gin je destilovaný v medených kotlíkových destilačných prístrojoch a vyrobený z klasických rastlinných látok vrátane borievky, koriandra a koreňa angeliky. Boh ochraňuj kráľovnú alebo skôr Boh ochraňuj gin.  

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí MOM Rocks Royal Purity 37.5% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za MOM Rocks Royal Purity 37.5% 0.7L (čistá fľaša) je 19.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o MOM Rocks Royal Purity 37.5% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. MOM Rocks Royal Purity 37.5% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410023095983.

Produkt MOM Rocks Royal Purity 37.5% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: GinRaw Gastronomic Gin, Silent Pool Platinum Celebration 43% 0,7L (čistá fľaša), Toison & Dr. Oscar Kramer 40.33% 0.15L (set), Tanqueray Flor De Sevilla Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša)