Moët & Chandon Impérial Brut + Svetlo 12% 1,5l (čistá fľaša)

169,95 

Katalógové číslo: 3185370610022

Popis

Stelesnenie jedinečného štýlu Moët & Chandon. Ten sa vyznačuje jasnou ovocnosťou, zvodnou chuťou a elegantnou zrelosťou. Zmes vytvorená z viac ako 100 rôznych vín, z ktorých 20% až 30% tvoria rezervné vína špeciálne vybrané na zvýšenie zrelosti, komplexnosti a stálosti, odráža rozmanitosť a komplementárnosť troch odrôd hrozna: Pinot Noir, Pinot Meunier a Chardonnay.

Moët & Chandon Impérial má elegantnú zlatožltú farbu so zelenými odleskami. Živá intenzívna vôňa zeleného jablka a citrusového ovocia. Dominuje sviežosť minerálnych odtieňov a bielych kvetov s eleganciou bledých tónov ako je brioška, cereálie a čerstvé orechy. V chuti Vás ohromí lahodná luxusnosť ovocia s bielou dužinou (hruška, broskyňa, jablko), zvodné pohladenie jemných bubliniek a jemná živosť citrusových plodov s tónmi egrešov.

Súčasťou tohto produktu je svetielko na osvetlenie fľaše.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Moët & Chandon Impérial Brut + Svetlo 12% 1,5l (čistá fľaša)

Cena za Moët & Chandon Impérial Brut + Svetlo 12% 1,5l (čistá fľaša) je 169.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Moët & Chandon Impérial Brut + Svetlo 12% 1,5l (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Moët & Chandon Impérial Brut + Svetlo 12% 1,5l (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3185370610022.

Produkt Moët & Chandon Impérial Brut + Svetlo 12% 1,5l (čistá fľaša) nájdete v kategórii