Moët & Chandon Ice Impérial Rosé Demi-Sec Champagne 12% 0,75L (čistá fľaša)

61,95 

Katalógové číslo: 3185370615492 Kategórií:

Popis

Jedine Moët & Chandon mohol inovovať porušovaním pravidiel. Postavil sa pred novú výzvu vytvorením luxusne revolučného šampanského – Moët & Chandon Ice Impérial Rosé je úplne prvé ružové osviežujúce šampanské určené na vychutnanie s ľadom.

Profily vín použitých v zmesi boli starostlivo vybrané pre špecifiká jednotlivých odrôd hrozna. Pinot Noir pre intenzitu ovocia a plnosť chuti. Pinot Meunier pre svoju hutnosť, plnosť, a bohatosť. Kyslosť mu dodáva Chardonnay a tvorí tak osviežujúci záver. 20% až 30% špeciálne vybraných rezervných vín zvýrazňuje a dopĺňa intenzitu, bohatosť a stálosť.

Šampanské je žiarivo ružové so zlatými odleskami. Vo vôni prevláda živý ovocný buket – voňavé višne ,,morello“, viaceré druhy brusníc – kyslejšie aj menej kyslé, šťavnatá letná figa, nektárinka a náznak grenadíny. Chuť možno definovať ako harmonickú rovnováhu ovocnosti a sviežosti. Sladkosť červených bobúľ sa v chuti stáva ľahšou. Záver je osviežujúci s lahodným horkosladkým tónom ružového grapefruitu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Moët & Chandon Ice Impérial Rosé Demi-Sec Champagne 12% 0,75L (čistá fľaša)

Cena za Moët & Chandon Ice Impérial Rosé Demi-Sec Champagne 12% 0,75L (čistá fľaša) je 61.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Moët & Chandon Ice Impérial Rosé Demi-Sec Champagne 12% 0,75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Moët & Chandon Ice Impérial Rosé Demi-Sec Champagne 12% 0,75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3185370615492.

Produkt Moët & Chandon Ice Impérial Rosé Demi-Sec Champagne 12% 0,75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Contarini Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry 11.5% 0,75L (čistá fľaša), Prosecco Sensi 18K Gold Brut 11% 0.75l (holá fľaša), Grand Bari Sekt Grand Reserva, Hubert Grand Blanc Medium Dry 12,5% 0,75L (čistá fľaša)