Mini Smirnoff Red 37,5% 0,05l (holá fľaša)

2,60 

Katalógové číslo: 5410316986489 Kategória:

Popis

Najobľúbenejšia a najpredávanejšia vodka sveta. Unikátny patentovaný spôsob výroby, trojitá destilácia a desaťnásobná filtrácia cez drevené uhlie z ruskej striebornej brezy zaručujú jej najvyššiu možnú kvalitu a čistotu. Predstavuje tak autentické ruské dedičstvo. Pjotr Arsenijevič Smirnov založil liehovar v Moskve okolo roku 1860 a postupne si vydobyl pozíciu uznávaného výrobcu. Počas komunistickej revolúcie v roku 1917 bol liehovar znárodnený a rodina Smirnovcov bola nútená utiecť z krajiny pred hrozbou smrti. Jeho tretí syn Vladimir znovu založil podnik v 1920 v Istanbule. O štyri roky neskôr presunul výrobu do vtedy poľského Lvova a začal predávať pod novým názvom “Smirnoff“. V súčasnosti sa táto vodka predáva vo viac než 130 krajinách sveta a v roku 2006 sa firma Smirnoff mohla pýšiť ocenením ako najpredávanejšia alkoholická značka na svete. Ako najlepšie vychutnáte Smirnoff? Pite ju čistú a nalejte ju priamo z mrazničky do vychladených pohárov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mini Smirnoff Red 37,5% 0,05l (holá fľaša)

Cena za Mini Smirnoff Red 37,5% 0,05l (holá fľaša) je 2.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mini Smirnoff Red 37,5% 0,05l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mini Smirnoff Red 37,5% 0,05l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5410316986489.

Produkt Mini Smirnoff Red 37,5% 0,05l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Mini Absolut 40% 0,05l (holá fľaša), Absolut 40% 1l (holá fľaša), Beluga Noble 40% 3L (kartón), Smirnoff Red + Pumpa 37,5% 3L (čistá fľaša)