Miluron Patriot Čučoriedkové Víno 11% 0.75L (čistá fľaša)

7,45 

Katalógové číslo: 8588007142043

Popis

Lahodné exkluzívne víno vyrobené z aromatickej a veľmi sladkej odrody americkej čučoriedky, obsahujúcej veľké množstvo vitamínov, minerálov a betakaroténu, ktoré priaznivo pôsobia na ľudský organizmus. Víno je tmavofialovej až purpurovej farby a vďaka zrelosti a výnimočnej chuti plodov čučoriedky zanecháva dominantný a nezameniteľný ovocný vnem. Excelentnú a výraznú chuť čučoriedkového vína si najlepšie vychutnáte po dobrom sladkom dezerte alebo ako dezert sám.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Miluron Patriot Čučoriedkové Víno 11% 0.75L (čistá fľaša)

Cena za Miluron Patriot Čučoriedkové Víno 11% 0.75L (čistá fľaša) je 7.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Miluron Patriot Čučoriedkové Víno 11% 0.75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Miluron Patriot Čučoriedkové Víno 11% 0.75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007142043.

Produkt Miluron Patriot Čučoriedkové Víno 11% 0.75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii