Millonario 10 Aniversario Reserva 40% 0,7L (kartón)

31,95 

Katalógové číslo: 8033749407177 Kategórie:
Výrobca: Rossi & Rossi

Popis

Tajná zmes ľahších rumov zrejúcich v sudoch po bourbone, s malým percentom starších rumov zo sudov po sherry

Má krásnu teplú jantárovú farbu. Príjemná vôňa oplýva arómami kandizovaných pomarančov, bergamotu a vanilky s jemným náznakom orieškov. V chuti je ľahší a sviežejší ako staršie rumy. Rozvíjajú sa v nej tóny gaštanového a akáciového medu, kandizovaných pomarančov, citrónov s jemným závanom sultánok. Záver je mierny a vystupujú v ňom tóny orieškov, čokolády, sušených sliviek a marhúľ. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Millonario 10 Aniversario Reserva 40% 0,7L (kartón)

Cena za Millonario 10 Aniversario Reserva 40% 0,7L (kartón) je 31.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Millonario 10 Aniversario Reserva 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Millonario 10 Aniversario Reserva 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8033749407177.

Produkt Millonario 10 Aniversario Reserva 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Mini Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,05 (holá fľaša), Zafra 21YO Master Reserve 40% 0,7l (kartón), Bumbu XO, Velier 14 Y.O. Continental Aging MINI by Dramroom