Matusalem Añejo 38% 0.7L (čistá fľaša)

17,00 

Katalógové číslo: 766094080051 Kategórií:

Popis

Je zlatá zmes chutných starnutých rumov so skvelým charakterom. Ideálny je pre nové aj klasické či remeselné koktejlové kombinácie. Je svojský, žoviálny a osviežujúci. Má jemnú vôňu karamelizovanej melasy. V chuti cítiť tóny vanilky, sušeného ovocia a medu – dokonale vystihuje štýl a dedičstvo kubánskych rumov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Matusalem Añejo 38% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Matusalem Añejo 38% 0.7L (čistá fľaša) je 17 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Matusalem Añejo 38% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Matusalem Añejo 38% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 766094080051.

Produkt Matusalem Añejo 38% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Darboussier Hors d’Age, The Demon’s Share Magnum, The Colours od Rum Edition No. 3, Guyana Uitvlugt 1989, GIFT, Angostura 1919 8YO 40% 0,7l (kartón)