Martini Rosso 15% 0,75l (holá fľaša)

8,40 

Katalógové číslo: 5010677914000 Kategórií:

Popis

Originál Martini – prvá láska. Keď Luigi Rossi zmiešal miestne bylinky, aby vytvoril tento vermút šarlátovej farby, vytvoril nespochybniteľnú ikonu. Intenzívny bylinný charakter tohto sladkého vermútu je výsledkom zmiešania starostlivo vybraných vín s komplexným výberom bylín (šalvia, saturejka a dobromyseľ krétska – krétske oregano) a horko-sladkých exotických drevín. Presná receptúra zostáva prísne stráženým tajomstvom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Martini Rosso 15% 0,75l (holá fľaša)

Cena za Martini Rosso 15% 0,75l (holá fľaša) je 8.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Martini Rosso 15% 0,75l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Martini Rosso 15% 0,75l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010677914000.

Produkt Martini Rosso 15% 0,75l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vermuty - Vermuty sú vyváženou kombináciou vín a byliniek, ktoré vytvárajú pôsobivú chuťovú symfóniu. Tento elegantný alkohol sa hodí na každú príležitosť - od chvíľ, kedy chcete osviežiť svoj obed, až po večerné koktaily s priateľmi. Jeho lahodná chuť a aroma určite potešia aj tých najnáročnejších milovníkov alkoholu. Takže neváhajte a vyskúšajte… Podobné produkty: Hotel Starlino Orange 17% 0.75L (čistá fľaša), Hotel Starlino Rosso 17% 0.75L (čistá fľaša), Aperol 11% 0,7L (holá fľaša), Hotel Starlino Rosé 17% 0.75L (čistá fľaša)