Martell Noblige 40% 0,7L (kartón)

89,95 

Katalógové číslo: 3219820002256

Popis

Koňak pomenovaný podľa starého francúzskeho výroku „Noblesse Oblige“. V preklade „šľachta zaväzuje“ – žiada zodpovednosť, ktorá prichádza s bohatstvom a mocou. Vhodný odkaz dôstojného a sofistikovaného koňaku. Táto napoleonská zmes, ktorá má ovocnú chuť, obsahuje koňaky vo veku 10 rokov a viac, ktoré obsahujú väčšie množstvo eaux-de-vie z regiónu Borderies pre kvetinovú arómu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Martell Noblige 40% 0,7L (kartón)

Cena za Martell Noblige 40% 0,7L (kartón) je 89.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Martell Noblige 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Martell Noblige 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3219820002256.

Produkt Martell Noblige 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii