Marsen Marhuľovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom)

19,95 

Katalógové číslo: 8588008828014 Kategórie:

Popis

Klasický marhuľový destilát vyniká sladkastou chuťou marhule a kvetov s mandľovým charakterom kôstky. Vďaka vyrovnanej chuti a aromatickej sviežosti patrí k najušľachtilejším ovocným destilátom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Marsen Marhuľovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Cena za Marsen Marhuľovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) je 19.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Marsen Marhuľovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Marsen Marhuľovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588008828014.

Produkt Marsen Marhuľovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Bošácka Slivovica Hranatá 52% 0,7l (holá fľaša), Martenz Malinovice Gold 2020 45% 0,5L (čistá fľaša), Szicsek Prémium Bíbor Marhuľovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša), Shake The Pear Záhradná Zmes